İşlemin gerçekleşmesi kucakin bir parça değil birden çokça hekimin onayı gerekir ve mizaç oturmuş raporuna gerek duyulur. Gebelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kazıma (terapi ammaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kürtaj çalışmalemi sırasında Genel duyum yitimi evet da Dernekevi duyum yitimi uygulanır. Kişi Genel anesteziye düzenınacak ise işlem öncesi 4 zaman denli oral havaı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise evet da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu var ise Genel duyum yitimi ile kazıma konstrüksiyonlır. Münhasıran kişinin eskiden yaptırmış evetğu kürtajları var ise evet da düzgülü veladet eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi duyum yitimi konstrüksiyonlabilir. Dernekevi duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel dermanlar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) sırat ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika denli sürer. Dernekevi duyum yitimi ile 15 dakika denli, Genel duyum yitimi ile 30 dakika denli sonra nüfus ev zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak ammaçlı Hekim aracılığıyla dermanlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra nüfus Arama ammaçlı gene gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son adet tarihi itibarıyla meşru evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile dayalı bu işlem sadece hanım veladet uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve züğürt ortada duyurulmayan kalmaktadır. Gebede ağırbaşlı bir çor mevcut ise ve gebe kalma durumu nüfus kucakin risk oluşturuyor ise evet da gebelik boyunca zararlı olan yalnız kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı dermanlar var ise kişiye terapotik kazıma (terapi ammaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir