Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çısoy bir Bilgi Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çısoy en oylumlu miktarda ilaç karınerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu oylumlu adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği alanı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun vukuf acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen temeları anlamında ülkesini kalıcı simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet temelvurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında daha çok hakiki bir uzman olmasıyla yanında kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda oylumlu bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında arz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum beyninde en çok berat temelvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Insanı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası sebebiyle filinta hizmetlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse de katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yanında bulunmak üzere sağaltma yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek adamlık tarihine oylumlu bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese bile bazı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bildirmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kenar bulaşık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e andıran ülkede müsaadeı münfailtır. Tamam çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birşunca şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda arz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Müzahirsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin nispetle insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta kenarıkların geçmesi karınin belirli bir devranı beklesek de kimiları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile karınerisinden basitçe bir şekilde sağaltma edebilmek karınin bu kullanılıyor. üste cinsel hizmetlev bozukluğunu da sağaltma eylemek karınin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat temelvurularının 2000 adetine andıranın doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı hizmetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve içtimai hayattan ırak zaruri aile istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında birşunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü bildirme eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına binalabilecek en düz katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine oylumlu miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da oylumlu vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde arz alan gayrı bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok oylumlu bir miktarda farmasötik deeğlenceli patentinin doğruluk sahibi olması ve temelvurusunu ilk yaratıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın taban fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser alanında çaldatmaışmalarını kalıcı rahatleterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birşunca öğün Türkiye Senenin Bilgi Insanı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil memleket haricinde kısaca global anlamda da birşunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı ilaçların önlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile yanında filinta hizmetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birşunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda arz alan bir kızıl sahası ile yanında temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder bileğhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı fehamet yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a yayımcı maden ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimî güvence olarak hizmettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası bulunmak üzere iki sınai hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen alfabelı açıklamada gözlerine arz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye oylumlu ilhak fehamet mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise katıksız malzeme binasındaki evinsizluklar sebebiyle faziletli derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine uygun rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arz alan inceliklara göre hatta, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir