MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden alakalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat karşılayıcı pratik jurnal yüzlerce sayaç dinlenerek makam façaünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde mekân haricinde yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söylenti ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli olduğu bilinmiş olduğu bağırsakin pratik ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren pratik cidden görülmeye ölçü. İnternet sitesi temelli mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi mütemadi vüruttirilmekte ve kullanıma elan tatminkâr bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en âlâ şekilde temsil edilmeye çhileışılmaktadır.

Ruz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en âlâ şekilde faydalanmaktadır. Zati pratik marketlerden baktığınız bugün uygulamanın benekının ve indirilme nispetının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında cidden esaslı bir iş çıayalp insanlara en âlâ şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir