Taşınabilir ödeme sistemi, tüketici gruplarının aldatmaışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme likit sistemi ile Ödeme etkili olmak isteyen kişiler, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip aldatmaışbilgiş davranışlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sebebiyle bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı çizgi bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun canipı saf iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu davranışlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği belirgin bulunan para kartları ara buluculığı sebebiyle evet.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sebebiyle Satımlarda Artış Yakalama
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden bulunan tüketici gruplarının aldatmaışbilgiş aldatmaışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının para ve banka kartı yöntemi ile aldatmaışbilgiş yapmayı yeğleme ederken para kartı ve banka kartı bulunmayan kişiler ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek aldatmaışbilgiş yamayı yeğleme eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kelleladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir küme nüfus ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini harcamak ister. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi nokta meydan e- ticaret firma yerleri ulaştığı nişane kitleye bir yeni grup elan eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine nokta vererek, nişane kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda elan çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir