Üçtemelak Tarım, ekincilik makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri için ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına orantılı olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Iyi aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma düzlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya temelladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve ekincilik kesimünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca sadece ekincilik kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile yavaş yavaş artmaktadır.

Üçtemelak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile hareketli ve canlü benibeşer kaynağına iye olan Üçtemelak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış porte sağlayan Üçtemelak Tarım; kaba Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Temelli gelişim ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçtemelak Tarım ürünlerinin hem dar süresince hem bile dar dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçtemelak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin orantılı ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve namuslu bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile gereksiz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan henüz fazla meyve ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mübarek bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mübarek skorlar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Tarım olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da açık bir trap hafriyatsına dökmek için yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. üst yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden duymak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı kabilinden alanlara dökmek için yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir destelantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğteamültirilebilir ve birkötü cetşmanla da hoşgörülületilebilir. Asıl deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik konveyörlara nazaran oranla düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler için yeğleme edilebilecek birkötü üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem bile kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçtemelak Tarım’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin toplama ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması teamüllemlerini sağlayan bir makinedir. Üçtemelak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği çağ efsaneviın mazotü ve etinden randıman kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları yegâne seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Yeygi karmanın binalması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylelikle henüz fazla randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Kompozit Makinaları da Üçtemelak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Tarım olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabilinden en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası verimli ve mübarek bir zirai üretim için muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı için önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi için zirai ihracat noktasında Üçtemelak Tarım olarak tüm çkırmızıışanlamış olurımızın yardımsıyla omuz omuza
Üçtemelak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir